Seniorseminar på Ahus 2.oktober

PKH arrangerer seniorseminar for våre medlemmer på Akershus universitetssykehus HF (Ahus), Store Auditorium, tirsdag 2. oktober fra klokken 08:30 – 15:30. Det blir 4 foredrag;

  • Aktive eldre (Astrid Nøklebye Heiberg)
  • Offentlig tjenestepensjon, rettigheter og muligheter (PKH)
  • Hvordan forberede deg på en ny fase i livet (Tomas Myklebust)
  • Hverdags-juss for voksne (Kjell Morten Med)

Klikk på linken for å laste ned programmet.

Seminaret retter seg mot deg født i 1960 eller tidligere og er nyttig for alle som ønsker informasjon om sin fremtidige pensjon. Siden oppstart av PKH har vi gjennomført flere seniorseminarer med gode tilbakemeldinger fra deltakerne. Vi gjør imidlertid oppmerksom på at foredragene denne dagen er generelle, og at de som ønsker rådgivning vedrørende egen pensjon kan kontakte oss før, under eller etter seminaret for å avtale time (rådgivningen er gratis for våre medlemmer). Dørene åpnes kl 08:30 slik at du kan nyte litt frukt og varm/kald drikke før programmet starter kl 09:00.

Transport til og fra seminar

Adresse for dagen er Sykehusveien 25, 1478 Lørenskog. Kommer du med tog til Oslo S eller Lillestrøm ligger bussterminalen rett ved begge togstasjoner, og du kan benytte følgende bussruter (stoppested er Ahus):

Fra Oslo: Linje 300 – avgang hvert 10. minutt med reisetid på ca. 28 minutter.

Fra Lillestrøm: Linje 100 – avgang ca. hvert 8. minutt med reisetid på ca. 12 minutter.

Se for øvrig rutetider og billettpriser på www.ruter.no.

Ønsker du å avtale rådgivning om egen pensjon finner du kontaktskjema under denne linken:

https://www.pkh.no/om-pkh/kontakt-oss

Du kan også ta kontakt på telefon 22 42 50 00, eller e-post pkh@pkh.no.

Velkommen til seniorseminar i regi av PKH!

Hvis du har meldt deg på og ikke kan komme likevel, er det fint om du gir oss beskjed så fort som mulig (på telefon eller epost).